Regulamin

Rezerwacje na sezon 2022 przyjmujemy od 1 kwietnia.

W trosce o zapewnienie Państwu spokojnego i bezpiecznego pobytu w naszym apartamencie prosimy o zapoznanie i przestrzeganie poniższego regulaminu.

 1. Doba noclegowa rozpoczyna się o godzinie 15, kończy się o godzinie 11 dnia następnego. Istnieje możliwość wcześniejszego uzgodnienia godziny przyjazdu.
 2. Apartament wynajmuje się po przedłożeniu dokumentu tożsamości oraz po uregulowaniu zapłaty. Płatność w obiekcie wyłącznie gotówką.
 3. W apartamencie obowiązuje zachowanie ciszy nocnej od godziny 22.00 do godziny 07.00 rano.
 4. W lokalu obowiązuje bezwzględny zakaz palenia papierosów.
 5. Gość apartamentu ponosi odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wchodzących w skład wyposażenia lokalu oraz znajdujących się w nim urządzeń technicznych, które powstały z winy Gościa lub innych osób przebywających razem z nim w lokalu.
 6. Wprowadzenie zwierząt tylko za zgodą właściciela apartamentu.
 7. Przedmioty pozostawione w pokoju po jego opuszczeniu będą przechowywane przez 2 miesiące.
 8. Skrócenie pobytu nie skutkuje zwrotem pieniędzy.
 9. W przypadku odwołania rezerwacji na mniej niż 72 godziny przed rozpoczęciem się doby noclegowej lub w przypadku nie pojawienia się gościa w obiekcie, wpłacony zadatek nie podlega zwrotowi.
 10. Po wyprowadzeniu się i opuszczeniu pokoju należy zostawić klucze w uzgodnionym wcześniej miejscu..
 11. Za zgubienie kluczy do pokoju pobrana będzie opłata w wysokości 30 złotych.
 12. Goście powinni zawiadomić właściciela apartamentu w razie wystąpienia jakiejś szkody niezwłocznie po jej wystąpieniu.
 13. Zachowanie gości apartamentu oraz osób trzecich nie powinno zakłócać spokojnego pobytu innych mieszkańców. Właściciel może odmówić dalszego pobytu osobie, która narusza tę zasadę, nawet w trakcie trwania doby noclegowej.
 14. Właściciel apartamentu nie ponosi odpowiedzialności za przedmioty wartościowe pozostawione w mieszkaniu..
 15. Nie odpowiadamy za awarie i ich skutki od nas niezależne.